327C8F95-A3E2-4CEA-9471-6761B87C93C0

Столичні парафії посилюють допомогу незахищеним верствам наслення

30 березня 2020 року працівники соціального відділу Воскресенського кафедрального собору УПЦ спільно з представниками Міжнародного Благодійного фонду Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці, від якого надійшла своєчасна допомога, організували видачу продуктів харчування літнім і нужденним людям. Громада виготовила антисептики і маски, які були роздані безкоштовно. Поруч з каплицею благовірного князя Ярослава Мудрого люди отримували продуктові набори, в яких були: рибні консерви, крупи, цукор, соняшникова олія, чай, шоколад, лимони, часник, макаронні вироби, консервація. Представник фонду Вероніка Ганіна прокоментувала для редакції сайту, що така допомога надаватиметься і в майбутньому.

З благословення голови громади Кафедрального собору митрополита Вінницького і Барського Варсонофія на території Кафедрального собору організований штаб для надання допомоги незахищеним верствам населення, в спеціальному приміщенні співробітниками собору і фонду організована фасування і зберігання продуктових наборів.

Для тих, хто бажає залучитися до доброї справи:

РЕЛIГIЙНА ГРОМАДА ПАРАФIЇ КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ НА ЧЕСТЬ ВОСКРЕСIННЯ ХРИСТОВОГО У ПЕЧЕРСЬКОМУ Р-НІ КИЇВА
ЄДРПОУ 34880633
рахунок у форматі IBAN UA433007110000026001052661480
Печерська філія АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (код банку МФО 300711)

Також є приймальний пункт: вул. Залізничне шосе, 3 (станція метро «Либідська»), будівельна територія собору, адміністративний корпус №1, каб.8, ПН-ПТ з 10-00 до 18-00.

Благодійна діяльність громади Свято-Вознесенського храму, що на Деміївці, з допомоги малозабезпеченим та ветеранам праці також набирає обертів. Налагоджена тісна співпраця з соціальними службами Голосіївського району, які дають інформацію про нужденних. У класах недільної школи формуються пакети з продуктами харчування. Духовенство парафії у вільний від богослужіння час особисто розвозить адресну допомогу мешканцям району.

Для тих, хто бажає залучитися до доброї справи:

ПриватБанк 5168 7453 0072 6145
Кирилов Василь
з поміткою "Адресна допомога"