78E41469-74FE-4228-815C-CADD64ABE34A

Столичне духовенство з хором КДАіС привітали з Різдвом Христовим ув‘язнених Бучанської колонії

10 січня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Першого лікарняного благочиння протоієрей Роман Барановський разом з настоятелем столичного храму і головою Місіонерського відділу Київської єпархії протоієреєм Георгієм Крючковим відвідали ув‘язнених Бучанскої виправної колонії № 85.

Звершивши святковий молебень у храмі на честь великомучениці Анастасії, гості виступили із концертною програмою у актовому залі колонії. Хор КДАіС привітав позбавлених волі з Різдвом Христовим колядками, а отець Роман виконав авторські духовні пісні.

Після концерту кожен бажаючий мав можливість поспілкуватися із священиками, отримавши у благословення пам’ятні ікони.