Воскресенье, 19 мая

Столична парафія на честь великомученика Пантелеімона долучилася до допомоги нужденним через пандемію

На виконання циркулярного листа щодо участі церковних установ та кліру Київської єпархії в умовах пандемії, парафія на честь великомученика Пантелеімона, що на ДВРЗ, активно долучилася до виконання благословення Священноначалля.

Зокрема, настоятель парафії протоієрей Олександр Криницький звернувся до прихожан з проханням надавати контактні дані тих, хто через пандемію опинився у скрутній ситуації та літніх людей, які потребують допомоги.

Парафія на честь великомученика і цілителя Пантелеімона здійснюватиме допомогу продуктами харчування людям з мікрорайону ДВРЗ.