IMG_4428

Столична парафія на честь святителя Михаїла, митрополита Київського, відзначила престольне свято

28 червня парафія на честь святителя Михаїла, першого митрополита Київського, що при Олександрівській лікарні, відзначила престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію очолив керуючий Східним київським вікаріатством єпископ Ірпінський Климент.

Преосвященному владиці співслужили вікарії Київської Митрополії єпископ Гостомельський Тихон та єпископ Баришівський Віктор. В урочистому богослужінні взяли участь благочинний Першого лікарняного благочиння і настоятель храму протоієрей Роман Барановський та духовенство Києва.

Після євангельського читання владика Віктор звернувся до парафіян з архіпастирським словом. На сугубій ектенії було виголошено молитву за мир в Україні.

Після святкової літургії духовенство з вірними пройшлися хресною ходою навколо храму.