77A8DBB5-3C47-4ED6-88AF-B08E15E105E6

Столична парафія на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» відзначила престольне свято

22 листопада 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмовому комплексі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву і настоятель храму протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, духовенство та гості храму у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту Преосвященний владика передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з престольним святом.