Столична парафія на честь благовірного князя Ярослава Мудрого відзначила престольне свято

4 березня парафія на честь святого благовірного князя Ярослава Мудрого Першого дарницького благочиння відсвяткувала престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію очолив благочинний протоієрей Василій Біляк у співслужінні з духовенством Києва.

Після читання Євангелія проповідь виголосив протоієрей Василій Біляк. У своєму слові отець благочинний розповів про життєвий шлях святого князя Ярослава та вказав на його особисті риси, які є важливими для духовного самовдосконалення кожної людини.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за Україну.

По завершенні літургії було відслужено молебень святому благовірному князю Ярославу Мудрому.

Після відпусту, вітаючи духовенство та парафіян з престольним святом, отець благочинний відзначив, що мати такого небесного покровителя - це велика милість від Бога. Священик побажав всім, кого об’єднує ця парафія, намагатися наслідувати його життєвий приклад та здобувати духовну мудрість.