35CAA04B-4824-4811-9F73-2DC6C100F696

Співробітники канцелярії Київської Митрополії привітали Предстоятеля з прийдешнім Днем тезоіменитства

24 червня 2020 року співробітники канцелярії Київської Митрополії на чолі з Керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм привітали Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з прийдешнім Днем тезоіменитства, який Блаженніший владика святкує в день пам'яі преподобного Онуфрія Великого (25 червня).

Від імені працівників канцелярії з вітальним словом до Предстоятеля звернувся митрополит Антоній. Владика подякував Його Блаженству за мудре керівництво, батьківське наставництво, постійні молитви за усіх та побажав Йому міцного здоров'я і Божої допомоги в нелегкому послусі управління нашою Церквою.