BF89DFEB-C8E1-4489-B019-8FBF303E4B7C

Співробітника сайту Київської Митрополії відзначено церковним орденом

2 червня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій за багаторічну журналістську діяльність та у зв’язку в 65-річчям нагородив диякона Сергія Герука орденом святителя Димитрія Ростовского.

Вручаючи церковну нагороду, Предстоятель поздоровив ювіляра і відмітив, що отець Сергій  з початку 1990-х років ніс відповідальні послухи в Українській Православній Церкві: створення нових мас-медійних видань УПЦ, виконання обов’язків прес-секретаря Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), обіймав посаду головного редактора «Церковної православної газети». Отець диякон постійно готує актуальні публікації щодо церковно-державних відносин, проблеми розколу та місіонерські матеріали для широкого кола читачів.

Насьогодні диякон Сергій Герук несе послух редактора прес-служби Київської Митрополії, є кліриком Свято-Ольгінського собору міста Києва.