изображение_viber_2020-03-25_17-22-31

Сестри милосердя Свято-Михайлівської парафії роздають медичні маски для відвідувачів храму

На виконання благословення Священноначалля УПЦ задля дотримання державних карантинних норм сестри милосердя Сестринства на честь преподобномучениці Єлизавети, що діє при Свято-Михалівському храмі (територія Олександрівської лікарні), роздають медичні маски для відвідувачів храму та медичного закладу.

Нагадаємо, Канцелярія Київської Митрополії своїм циркуляром закликала до виконання рішення Священного Синоду УПЦ щодо участі парафій у заходах з протиидії поширення COVID-19. Зокрема, пріоритетним напрямком участі у протиепідемічних заходах визначено придбання та безкоштовне розповсюдження медичних масок, а також, де є виробничі можливості, необхідно організувати пошив медичних масок. Також для розповсюдження медичних масок, особливо серед людей похилого віку, заохочувати волонтерів з числа активних прихожан молодшого віку.