E07A977B-F5C8-4A80-89C1-A99F73D830AE

Сестри милосердя на вулицях Києва активно допомагають нужденним під час пандемії

Сестринство святої преподобномучениці Єлизавети та іноземні Варвари на виконання благословення Священноначалля УПЦ щодня продовжує допомагати бідним і нужденним. Храм на честь святителя Михаїла Київського при Олександрівській лікарні щодня годує кілька сотень обездолених. Сестри при парафії підтримують всі санітарні норми, державні заходи безпеки населення, а також здійснюють адресну допомогу літнім людям та малозабезпеченим сім‘ям.

На кошти сестринства закуплено і роздано на сьогодні більше сотні продуктових пакетів, що включають в себе герметично запаковані хлібобулочні вироби, йогурт, солодощі, фрукти. Також роздали маски і дезінфектори для рук, зроблені власноруч.

До сестринства також надійшло прохання про допомогу від сім'ї з Білої Церкви. Із загрозою вагітності дружина потрапила у Київський міський пологовий будинок 2, чоловік з маленькою дитиною на карантині вдома. Сестри привезли майбутній мамі їжу, ліки, засоби особистої гігієни.

«Маємо надію з Божою допомогою по молитвах нашої святої Єлизавети продовжувати творити милість на благо нашого українського народу і Матері-Церкви», - зазначається на сторінці Сестринства у Фейсбук.

Усіх небайдужих запрошуємо до співпраці у благій справі

Рахунок храму IBAN: UA193206490000026003052616226
РО РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТОГО МИТРОПОЛИТА КИЇВСЬКОГО