50FCF4D8-68EF-44A5-BC86-B4F3BECB2B51

Секретар Київської єпархії по місту Київ відвідав благодійний захід фонду «Діти дітям»

9 грудня в приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся концерт «Різдвяний ангел». Це щорічний проект благодійного фонду «Діти дітям», який об‘єднує сотні сімей аби подарувати радість напередодні Нового року та Різдва Христового сиротам, дітям з інвалідністю та з малозабезпечених родин.

На запрошення організаторів проекту та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія дійство відвідав секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук. Отець Віктор у своєму слові передав благословення Предстоятеля УПЦ та подякував небайдужим за можливість поділитись різдвяною радістю з тими, хто неї потребує. Священик урочисто відкрив концерт молитвою Отче наш.

Цього року мюзикл «12 місяців» об‘єднав в Колонній залі КМДА 1000 дітей. Згодом дійство буде показано усім підопічним дитбудинкам та сім'ям фонду «Діти Дітям». У програмі свята - виступи обдарованих дітей, учасників вокальних та інструментальних конкурсів, зокрема фіналістів програми «Голос Діти». Для найменших гостей підготовано ігрові зони та професійна анімаційна програма.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua