CD429AA9-BD7F-4CB2-8616-263014BF9958

Розпочав роботу сайт Васильківського вікаріатства Київської Митрополії

1 вересня 2020 року розпочав роботу офіційний сайт Васильківського вікаріатства Київської Митрополії Української Православної Церкви –vasylkiv.church.ua.

Сайт створений з благословення єпископа Вишневського Спиридона, керуючого Васильківським вікаріатством.

На офіційному інтернет-ресурсі вікаріатства представлена інформація про духовенство та храми трьох благочинь Київської єпархії: Васильківського, Калинівського та Гребінківського. Кожний храм та священник має свою сторінку, на якій подана стисла інформація та фото.

Спеціально для сайту створена карта вікаріатства, на якій нанесені мітки з точним розташуванням храмів.

Сайт висвітлюватиме головні новини з життя Васильківського вікаріатства та Української Православної Церкви.