phoca_thumb_l_1

Ректор Київських духовних шкіл зустрівся з ректором Церковної академії міста Салоніки

26 лютого Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з ректором Церковної академії міста Салоніки (Греція) протоієреєм Григорієм Стамкопулосом. Перед початком зустрічі сторони обмінялися подарунками.

У ході зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці між навчальними закладами в рамках освітнього проекту Erasmus. Завдяки цьому проекту один студент Київських духовних шкіл знаходиться на навчанні в Церковній академії і один студент Церковної академії слухає курс лекцій в КДА (бакалаврська програма).

23-26 лютого отець Георгій прочитав для студентів Київської духовної академії курс лецій, присвячених різним темам: діалогу між наукою і богослов'ям, освіті в православній традиції, богословському осмисленню технічного прогресу, аскетичному вченню сучасних грецьких подвижників.

kdais.kiev.ua