A9C1F5A4-975B-4F81-BEDA-1C79D59660B5

Редакція сайту Київської Митрополії вітає єпископа Васильківського Миколая з Днем народження

Ваше Преосвященство,
дорогий владико!

Редакція і читачі сайту Київської Митрополії щиро вітають Вас з Вашим ювілеєм - 50-річчям від дня народження!

Ви, дорогий владико, зреклися себе, давши обітниці в постризі у Києво-Печерській Лаврі служити вірно Богові. Господь кожній людині дає таланти, і Ви всі надані Вам дари приносите на служіння Творцеві.

Старанно виконуючи всі покладені на Вас Церквою послухи, Ви подаєте народу Божому і майбутнім священнослужителям приклад благочестя, віри, надії та любові.

У цей святковий день сердечно бажаємо Вам, дорогий владико Миколай, здоров’я, миру та духовної радості. Нехай Всемилостивий Господь молитвами рівноапостольного святителя Миколая укріпляє Ваші душевні та тілесні сили і подає натхнення для подальшого архіпастирського служіння!

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!