DSC_6968

Про справи милосердя в Великий пост розповів Юрій Ліфансе

Початок весни 2018 року приніс сюрпризи і випробування не лише комунальним і автодорожним службам. Хуртовини і мороз стали особливо небезпечними для людей, що перебувають на вулиці без крову над головою. Чимало київських парафій здійснює посильну допомогу для безхатченків. Багато років благодійна міжнародна організація Спільноти святого Єгідія співпрацює з православними громадами і монастирями.

- На заклик Спільноти святого Егідія зігріти бездомних активно відповіла столична молодь, серед волонтерів багато прихожан Іонинського монастиря, - розповів сайту Київської Митрополії глава Київської благодійної організації «Громада святого Егідія» Юрій Ліфансе. - Щовечора з настанням лютнево-березневих морозів київська молодь збирається, щоб приготувати гарячу вечерю і рознести теплі речі бездомним Києва. За час вечірнього чергування зігріли сотні людей і роздали сотні порцій їжі.

Міжнародне християнський рух «Спільнота святого Егідія» в цьому році святкує 50 років від свого створення в Римі, в Києві діє з 1991 р. Члени громади у свій вільний час займаються допомогою нужденним: бездомним, людям похилого віку, дітям, бідним сім'ям.

- Важлива частина роботи громади присвячена подоланню розділення в суспільстві. На міжнародному рівні рух відомий своєю миротворчою діяльністю, що було відзначено безліччю державних і церковних нагород, - додав також Юрій Ліфансе.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua