38B3912F-4960-403A-8BF5-D97E2321BC91

Предстоятель звершив відспівування намісника Хрещатицького монастиря архімандрита Серафима

22 жовтня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин відспівування архімандрита Серафима (Дудки) в Іоанно-Богословському Хрещатицькому чоловічому монастирі Чернівецько-Буковинської єпархії.

Архімандрит Серафим трагічно загинув 15 жовтня під час лову риби на Дністрі. Тіло священника знайшли 21 жовтня поблизу села Вороновиця Кельменецького району Чернівецької області.

Разом з Предстоятелем за упокій спочилого священнослужителя помолилися ієрархи та численне духовенство Української Православної Церкви. Настоятеля Хрещатицького монастиря поховали біля стін Свято-Благовіщенського собору на території обителі.

Архімандрит Серафим (Дудка) – в миру Дмитро Іванович Дудка – народився 4 липня 1974 року. 17 грудня 1991 року прийнятий у братію чоловічого монастиря на честь святого апостола Іоанна Богослова с. Хрещатик Заставнівського району Чернівецької області. 16 вересня 2014 року обраний настоятелем монастиря.

29 років свого життя архімандрит Серафим віддав на служіння Богу у монастирі Хрещатик.

news.church.ua