wpid-5-1_edit.jpg

Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію та освячення храму в Житомирській єпархії

3 сiчня, у Неділю 31-шу по П’ятидесятниці, святих отців, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Благовіщенському храмі міста Коростишів Житомирської області.

Його Блаженству співслужили: митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство і гості єпархії.

Перед початком богослужіння Блаженніший владика звершив чин великого освячення храму.

Під час літургії Предстоятель звернувся до коростишівської пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після вiдпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав віруючих Свято-Благовіщенської парафії з недільним днем і освяченням храму, а також нагородив його настоятеля -  архімандрита Якова (Шумова) - орденом святителя Луки Кримського.

У свою чергу, від громади Коростишіва Його Блаженство привітали мер міста Іван Кохан та голова Коростишівськоі районної державної адміністрації Олена Цимбалюк.

news.church.ua