IMG_5297

Предстоятель УПЦ очолив літургію у Свято-Введенському монастирі столиці в день пам’яті його засновниці

22 березня, у день пам’яті преподобної Димитри Київської, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Введенському чоловічому монастирі столиці.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Обухівський Іона, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фаствіський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоніський Іоанн, а також братія монастиря в священному сані та духовенство Київської єпархії.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв кількох насельників обителі богослужбових нагород.

Після читання Євангелія Блаженніший владика звернувся до всіх присутніх у храмі зі словами проповіді. За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

Під час літургії Його Блаженство звершив дияконську хіротонію над насельником Свято-Введенського монастиря монахом Леонтієм (Крохальовим).

По завершенні Божественної літургії Блаженніший владика у супроводі архієреїв, духовенства, братії та парафіян монастиря відслужив молебень перед ракою з мощами преподобної Димитри, що знаходиться в нижньому храмі на честь святого великомученика Димитрія.

Вітаючи усіх з пам’яттю преподобної засновниці Введенського монастиря, Предстоятель підкреслив силу духу та мужнього стояння в православній вірі угодників Божих, побажав кожному по мірі сил наслідувати їхній подвиг та благословив усіх.

news.church.ua