wpid-0215ec76f45ffc750c719a008a226c0fd6f44aeb9f3dd4a26cedab68e7b26da4_edit.jpg

Предстоятель УПЦ очолив літругію в Чернігові в день 320-річчя кончини святителя Феодосія

18 лютого, у день пам’яті святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі Чернігова.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, єпископ Туровський і Мозирський Леонід (Білоруський екзархат Руської Православної Церкви), єпископ Обухівський Іона, а також духовенство Чернігова та гості єпархії в священному сані. За богослужінням молилися чисельні віряни Чернігівщини.

Посеред храму була покладена рака з мощами святителя Феодосія.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви, яка вщент заповнила приміщення собору, зі словом проповіді.

По завершенні літургії перед мощами святителя Феодосія був звершений короткий молебень.

news.church.ua