wpid-img_3616-1_edit.jpg

Предстоятель УПЦ очолив богослужіння у першу неділю передпісного періоду

21 лютого, у Неділю про митаря та фарисея, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

На сугубiй ектенiї було піднесено молитву за мир в Україні.

За літургією Предстоятель звершив дияконську хіротонію над насельником Свято-Покровського чоловічого монастиря столиці (Голосіївської пустині) монахом Парфенієм (Усенком).

По завершенні богослужіння перед іконою Стрітення Господнього відбувся чин Славлення, після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав віруючих з недільним днем і з побажанням миру та добра благословив усіх.

news.church.ua