IMG_2320

Предстоятель УПЦ очолив богослужіння свята Собору новомучеників і сповідників руських в лаврському храмі Антонія і Феодосія

7 січня, у Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, день Собору новомучеників і сповідників руських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також духовенство монастиря і гості в священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час літургії Предстоятель звершив дияконську хіротонію над співробітником Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань УПЦ Георгієм Вацеком.

news.church.ua