7377280C-C5FD-4869-BB12-3EA20D9D5FEC

Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся з дітьми зі Сходу України

8 січня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у Свято-Покровському Голосіївському монастирі зустрівся з дітьми зі Сходу України, які святкували Різдво у Києві та Почаєві.

Блаженнішого владику супроводжували Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, намісник Свято-Покровського Голосіївського монастиря єпископ Ворзельський Ісаакій та єпископ Білогородський Сильвестр. На заході були присутні також і організатори поїздки Сергій Сівохо, радник секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу, та Олег Карамазов.

Українська Православна Церква в Різдвяні свята, з 6 по 9 січня приймала у Києві і Почаєві понад 100 дітей з «червоної зони» лінії зіткнення на Донбасі (прифронтові селища Красногорівка, Зайцеве, Майорське, Жованка, Піски-2 і Бахмутка).

news.church.ua