820EF7A9-A9BA-4EBB-A8EA-FD95809C39C4

Предстоятель Української Православної Церкви взяв участь у роботі Священного Синоду РПЦ

14 травня 2018 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у черговому засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви, що відбулося в Санкт-Петербурзі.

Засідання очолив Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

В якості тимчасового члена від Української Православної Церкви у роботі Синоду взяв участь митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар.

Під час засідання були обговорені актуальні питання життєдіяльності Церкви. Зокрема, усі члени Синоду висловили підтримку канонічній Українській Православній Церкві на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. Було також зауважено, що прийняття рішень канонічної церковної влади на підставі ініціатив нецерковних організацій чи світської влади є неможливим.

news.church.ua