DSC_0149_1

Предстоятель УПЦ відкрив наукову конференцію, приурочену 1000-літтю преставлення рівноапостольного князя Володимира

28 травня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" розпочалася наукова конференція «Спадщина святого Володимира: Церква, держава, суспільство». Захід проведено за рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і приурочено 1000-літтю преставлення святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Серед учасників конференції: Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), директор міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило та інші.

Головну увагу під час заходу було приділено історії християнізації Київської Русі, аналізу багатогранної діяльністі святого князя Володимира та його спадщині, історичній пам’яті про Володимирове Хрещення в українській культурі, а також проблемам взаємодії Церкви та держави у справі вивчення історичного минулого України.

Організатором конференції є Київська духовна академія і семінарія Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua