2C195116-2177-4568-9BAA-39CE0AAB5F64

Предстоятель Української Православної Церкви привітав Святішого Патріарха Кирила з 10-річчям інтронізації

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у Божественній літургії з нагоди 10-річчя інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, яке відбулося 1 лютого 2019 року в храмі Христа Спасителя в Москві. Після чого привітав Його Святість від імені Священного Синоду Руської Православної Церкви.

«Багато за період десяти років Вашого патріаршества було звершено Церквою. Ви доклали чимало старань і зусиль для того, щоб процвітало духовне життя, щоб зберігалося благочестя в серцях і в житті Ваших пасомих чад. І особливі труди Ви докладає для захисту єдності Православ’я на земній кулі», — зазначив Предстоятель Української Православної Церкви.

Від імені Священного Синоду РПЦ Блаженніший владика побажав Патріарху Кирилу допомоги Пресвятої Богородиці і святих первосвятителів Київських, Московських і всієї Русі у подальшому служінні.

На пам’ять про річницю Митрополит Онуфрій передав Святішому владиці в дар від Синоду великий богослужбовий хрест і набір панагій.

news.church.ua