wpid-mg_1012_edit.jpg

Предстоятель Української Православної Церкви очолив літругію у Флорівському жіночому монастирі Києва

8 січня, у день свята Собору Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському Флорівському жіночому монастирі.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Климент, клір монастиря та гості в священному сані. За Літургією молилися чисельні парафіяни та сестри Флорівської обителі на чолі з ігуменею Антонією.

На малому вході Блаженніший владика удостоїв голову Синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрея Виктора Яценка богослужбової нагороди – права носіння митри.

Під час богослужіння Предстоятель підніс сугубу молитву за мир в Україні.

За літургією Його Блаженство звершив дияконську хіротонію над Василієм Загрійчуком, який був направлений на служіння у Київську єпархію.

Після одпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав духовенство, сестер та парафіян зі святом Різдва Христового, а також собору Пресвятої Богородиці та благословив усіх.

news.church.ua