281

Предстоятель УПЦ очолив богослужіння в соборному храмі Успенської Почаївської Лаври

10 січня, у Неділю 32-гу після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври. Перед початком богослужіння Його Блаженство вклонився мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських.

За літургією Предстоятелю співслужили: митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир і духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до багатотисячної почаївської пастви зі словами проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після відпусту Архіпастир привітав усіх присутніх зі світлим Різдвом Христовим, побажав кожному благодатної присутності народженого у Вифлеємі Богонемовля Христа та благословив усіх.

Увечорі Його Блаженство очолив святкове вечірнє богослужіння у Спасо-Преображенському соборі, за яким братія Лаври та численні хорові колективи західних єпархій Української Православної Церкви виконали різдвяні колядки.

news.church.ua