310A9CC2-2686-4F46-9B35-B54A4567E5F8

Предстоятель та ієрархи УПЦ вшанували пам’ять героїв Чорнобиля

14 грудня 2019 року на меморіальному кургані «Героям Чорнобиля», розташованому на території храмового комплексу Архістратига Божого Михаїла Дніпровського благочиння Києва, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій покладанням квітів вшанував пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Предстоятеля Української Православної Церкви супроводжували Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської Митрополії.

Архіпастир та ієрархи поклали квіти до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» та помолилися за упокій учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Цього дня у церемонії вшанування пам’яті воїнів та героїв Чорнобиля взяли участь представники державної влади, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих героїв.

news.church.ua