Снимок3

Предстоятель спростував причетність УПЦ до закликів щодо глави Української Держави

Напередодні Собору єпископів УПЦ, який відбувається 29 січня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, у Києві стали розповсюджуватися провокаційні листівки за підписом «Ліги захисників канонічного Православ’я в Україні» із закликом відлучити від Церкви Президента України П.О. Порошенка.

У зв’язку із резонансом, якій викликала ця провокація, Блаженніший Митрополит Онуфрій у своєму інтерв’ю спростував причетність Української Православної Церкви як до самої «Ліги захисників канонічного Православ’я в Україні», так і до її закликів, які стосуються глави Української Держави.

Зокрема Його Блаженство зазначив: «Ми не знаємо такої “Ліги захисників канонічного Православ’я в Україні”. Президент Петро Олексійович Порошенко – це наш Президент, це голова нашої Держави, і наша Церква молиться за нього, як за голову нашої держави і як за брата нашого по вірі».

Предстоятель підкреслив, що Українська Православна Церква не має жодного відношення до провокаційної листівки.