B4608C0B-E00C-4FDA-A347-12953C937AEC

Предстоятель освятив храм на Київщині та звершив Божественну літургію

5 липня 2018 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин освячення храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина» у селі Плюти на Київщині та Божественну літургію.

Його Блаженству співслужили: єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Баришівський Віктор, гості у священному сані, духовенство храму та віряни. На Малому вході був удостоєний церковної нагороди клірик храму протоієрей Олександр Карнаух.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та сугуба ектинія за спочилим Блаженнішим Митрополитом Володимиром (+2014).

Владика Віктор звернувся до Блаженнішого Владики та подякував за спільну молитву. У свою чергу, Предстоятель привітав єпископа Віктора з 35-літнім ювілеєм, а також із річницею хіротонії та подарував на згадку про сьогоднішнє богослужіння панагію з прикрасами.

Також Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив орденами та грамотами благодійників храму в Плютах.

news.church.ua