FB60DBF7-606F-4803-85FC-E5A3D4C601E0

Предстоятель очолив літургію та панахиду за спочилим Блаженнішим Митрополитом Володимиром

23 листопада 2020 року виповнилося б 85 років приснопам’ятному Блаженнішому Митрополиту Володимиру (Сабодану). В цей день Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці та панахиду за спочилим Предстоятелем на місці його поховання.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Бородянський Марк, духовенство Києва та Києвських духовних шкіл. Участь у заупокійній літії також взяв намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильский Павел.

Після панахиди Архіпастир поклав квіти до надгробного хреста приснопам’ятного Блаженнішого Митрополита Володимира.

На завершення богослужіння Предстоятель дав короткий брифінг для ЗМІ, що були акредитовані для висвітлення поминальних заходів з нагоди дня народження спочилого Предстоятеля УПЦ.