F620C098-5DB8-4559-8821-EBEF9E8DF278

Предстоятель очолив літургію Передосвячених Дарів в Успенському соборі Лаври

4 березня 2020 року, у середу першої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Вишневський Спиридон та братія Лаври у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконували хори братії монастиря під керівництвом архімандрита Полікарпа (Линенко) та архімандрита Геронтія (Борисевича).

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

“Усіх вас, браття і сестри, вітаю з третім днем Святої Чотиридесятниці. По милості Божій ми дожили до середи і сьогодні відслужили Божественну Літургію”, – сказав Предстоятель після відпусту. – “Хай Господь допоможе кожному з нас у міру наших сил продовжити розпочатий піст для того, щоб ми побачили велике свято світлого Христового Воскресіння”, – побажав Архіпастир та благословив вірян.

news.church.ua