6BFBD903-C34E-44E2-80BB-32DF895DB305

Предстоятель очолив Божественну літургію на головній площі Києво-Печерської Лаври

19 липня 2020 року, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, а також братія обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

За Божественною літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську хіротонію над архідияконом Смарагдом (Чеканом), насельником Свято-Благовіщенського монастиря у Бортничах, та дияконську хіротонію клірика Фастівського благочиння Дмитрія Малиновського.

news.church.ua