E1E29A22-4268-4543-A74C-EA617D31978E

Предстоятель благословив юних паломників з Тернопільщини

20 липня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври вихованців недільної школи при храмі святого Архистратига Божого Михаїла села Новий Кокорів Кременецького благочиння Тернопільської єпархії.

Настоятель церкви отець Анатолій Процюк розповів Його Блаженству про діяльність недільної школи і про щорічне традиційне паломництво дітей до святинь України та Києво-Печерської Лаври, зокрема.

Гості поділилися з Предстоятелем своїми враженнями від відвідування печерських храмів та поклоніння святим мощам печерських угодників. Його Блаженство побажав юним паломникам із Тернопільщини здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні та молитовного заступництва Пресвятої Богородиці та преподобних отців печерських, вручив діткам подарунки та благословив їх.

news.church.ua