Предстоятель благословив усім єпархіям УПЦ брати участь у заходах з протидії поширенню коронавірусної інфекції

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив усім єпархіям Української Православної Церкви брати участь у заходах з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Відповідний циркуляр був направлений усім єпархіальним Преосвященним.

В документі, зокрема, зазначається «надзвичайно важливим є надання матеріальної допомоги розташованим у межах ввіреної Вам єпархії медичним закладам, що вже приймають або готуються до прийому хворих на коронавірус».

Пріоритетним напрямком участі єпархій у протиепідемічних заходах визначено «придбання та безкоштовне розповсюдження медичних масок».

1CD8F535-1607-4B6C-AB60-DE7577D78E1A