Представники УПЦ взяли участь у заході до Всеукраїнського дня молитви за сиріт

11 листопада в актовій залі у Київській обласній державній адміністрації відбувся захід, присвячений Всеукраїнському дню молитви за сиріт, який відзначається щороку у другу неділю листопада. У цей день по всій Україні приділяють особливу увагу дітям, які залишилися без піклування батьків. Захід відкрив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, були присутні сім'ї, які опікуються дітьми-сиротами, діти, які втратили своїх батьків внаслідок збройного протистояння на Сході України, а також представники церков і релігійних організацій.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у заході взяли вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай та секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук.

У своєму слові єпископ Миколай наголосив, що Слово Боже закликає нас проявляти жертовну любов до сиріт. Але разом і з тим, архієрей втішив дітей, які внаслідок різних обставин залишилися без сім'ї. Владика Миколай передав їм благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Для усіх присутніх дитячі колективи влаштували зворушливі виступи. Метою заходу є нагадати людям про християнське ставлення до таких дітей шляхом піклування і посильної допомоги на життєвому шляху.