3F3D3680-AFB7-4979-922D-43DB80CA2304

Під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви відбулось засідання Вченої ради КДА

31 серпня 2020 року під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Київських духовних школах відбулося засідання Вченої ради. Участь у засіданні взяв ректор Київської духовної академії і семінарії професор єпископ Білогородський Сильвестр, члени адміністрації, та професорсько-викладацька корпорація КДАіС.

На початку засідання владика ректор привітав присутніх з прийдешнім початком нового навчального року та окреслив порядок денний Вченої ради, після чого запросив до слова Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

У своєму слові Блаженніший владика зосередив увагу на важливості виховання благочестивих пастирів Церкви Христової, які гідно та з достоїнством будуть продовжувати служіння, започатковане святими апостолами. Його Блаженство наголосив, що задача духовної школи — виховати пастирів, які стануть сіллю землі (Мф. 5:13). На завершення виступу Первосвятитель закликав на присутніх Боже благословення.

Далі ректор Академії повідомив про внесення змін до розкладу занять у новому навчальному році та представив нових викладачів і співробітників.

Наприкінці засідання Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував адміністрації за роботу у період літніх канікул і побажав викладачам допомоги Божої у новому навчальному році.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua