храм

Парафія Різдва Божої Матері на Петропавлівській Борщагівці відзначила престольне свято

21 вересня 2020 р., у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, парафія на честь Різдва Божої Матері на Петропавлівській Борщагівці Святошинського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством архієпископ Васильківський Миколай.

Високопреосвященному владиці співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, настоятель храму протоієрей Володимир Соломаха, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після Євангельського читання владика Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом, а після сугубої єктенії підніс молитву про позбавлення від епідемії коронавірусу.

Наприкінці літургії духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Архієпископ Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.