IMG_0095

Парафія Різдва Божої Матері на Петропавлівській Борщагівці відзначила престольне свято

21 вересня 2019 р., у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, парафія на честь Різдва Божої Матері на Петропавлівській Борщагівці Святошинського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, настоятель храму протоієрей Володимир Соломаха, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Наприкінці літургії духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Преосвященний Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.