Парафія на честь Зачаття пророка Іоанна Хрестителя відзначила престольне свято

6 жовтня 2018 р., у суботу 19-ї седмиці по П’ятидесятниці, парафія на честь Зачаття чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна Святошинського благочиння міста Києва відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію в храмі Зачаття пророка Іоанна Хрестителя очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством, єпископ Васильківський Миколай.

Його преосвященству співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель храму протоієрей Адам Кучмій, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після Євангельського читання єпископ Миколай звернувся до вірян із архіпастирським словом, а після сугубої єктенії владика підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму та звершили чин Славлення біля ікони святого пророка Іоанна.

Преосвященний Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.