0B611936-381B-4C04-88B3-71A07B65FE6A

Парафія на честь Володимирської ікони Божої Матері відзначила престольне свято

8 вересня 2020 року, у день стрітення Володимирської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Володимирської ікони Божої Матері на Виноградарі.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Василій Тарасов, духовенство та гості храму у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після літургії духовенство з вірними пройшли хресною ходою до храму на честь шанованої ікони Божої Матері, де було піднесено молитву до Пресвятої Богородиці. Єпископ Сильвестр передав благословення та вітання настоятелю і парафіянам від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та окропив усіх святою водою.