Парафія на честь вмч. Димитрія Солунського відзначила престольне свято

8 листопада, в день прославлення пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського столична парафія на честь великомученика Димитрія, що в Жулянах, Солом’янського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії очолив настоятель парафії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Преосвященному владиці співслужили: Секретар Київської єпархії по місту Київ — протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Преосвященний Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.