Парафія на честь вмч. Анастасії Узорішительниці відзначила престольне свято

4 січня 2020 р., в суботу перед Різдвом Христовим, парафія на честь великомучениці Анастасії Узорішительниці Святошинського благочиння столиці відзначила престольне свято та 6-у річницю свого заснування.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель храму Володимир Ковальчук і гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії єпископ Миколай та духовенство звершили чин славлення біля храмового образу великомучениці Анастасії.

Владика Миколай тепло привітав присутніх і передав благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.