117614460_2748570088795662_923481505606622843_o

Парафія на честь великомученика і цілителя Пантелеімона, що на ДВРЗ, відзначила престольне свято

9 серпня 2020 року, у день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеімона, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія архієпископо Вознесенський і Первомайський Олексій та єпископ Баришівський Віктор звершили Божественну літургію в Свято-Пантелеімонівському храмі, що на ДВРЗ.

Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму протоієрей Олександр Криницький та духовенство столиці.

Наприкінці богослужіння владики привітали настоятеля протоієрея Олександра Криніцького з 40-річчям від Дня народження. З благословення Предстоятеля отця Олександра було відзначено Орденом святителя Димитрія Ростовського.

Цього дня ще одна парафія на честь святого великомученика Пантелеімона Дніпровського благочиння відзначає престольне свято (вул. Євгена Сверстюка, 8Б). Єпископ Баришівський Віктор звершив чин освячення накупольних хрестів для новозведеного храму. Після освячення владика привітав настоятеля протоієрея Владислава Богдашевського і парафіян з престольним святом.