2

Парафія на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння відзначила престольне свято

12 лютого 2021 р., у день Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого столична парафія на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння відзначила своє престольне свято.

Святкову Божественну літургію з нагоди свята парафії з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством архієпископ Васильківський Миколай.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, настоятель парафії протоієрей Євгеній Маслов та гості парафії в священному сані.

По сугубій єктенії владика підніс молитву про позбавлення від епідемії коронавірусу.

На завершення літургії владика, духовенство та миряни звершили чин славлення Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого перед частинками їх святих мощів.

Високопреосвященний Миколай привітав присутніх і передав усім благословення та поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.