Парaфія на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння відзначила престольне свято

12 лютого, у понеділок Сирної седмиці, в день пам’яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого парaфія на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Свтошинського благочиння та настоятель храму протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, священники храму та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія єпископ Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії преосвященний владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

В цей день владика Миколай поздоровив настоятеля з 20-річчям з дня його ієрейської хіротонії, та передав йому, духовенству та парафіянам благословення і поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.