718A6FD9-17E2-4E2E-B440-728E46821367

Парафія на честь святого пророка Ілії у містечку Макарів відзначила престольне свято

2 серпня 2018 року, у день пам’яті святого пророка Ілії, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр з нагоди престольного свята взяв участь у соборному богослужінні в Свято-Іллінському храмі містечка Макарова.

Божественну літургію очолив архієпископ Празький Михаїл (Православна Церква Чеських земель і Словаччини). Його Високопреосвященству також співслужив вікарій Київської Митрополії єпископ Фастівський Даміан, духовенство та гості храму у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після заамвонної молитви був звершений хресний хід навколо храму з читанням Євангелія.

Наприкінці богослужіння Преосвященні владики привітали духовенство та вірян з престольним святом, а єпископ Фастівський Даміан передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.