562CCF74-982E-4093-8DF6-DFCCCA0C6A27

Парафія на честь святої мучениці Анастасії відзначила престольне свято

4 січня 2019 року вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі на честь святої мучениці Анастасії, що при Бучанскькій виправній колонії, з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Миколай Могильний, голова Місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія єпископ Віктор звернувся до вірних зі словом проповіді. На сугубій ектенії архієрей підніс Богові молитву за мир в Україні.

На завершення богослужіння владика передав усім благословення Предстоятеля. Отець Миколай, у свою чергу, подякував архієрею за очолену літургію та передане благословення Його Блаженства.