0E571F03-D1AE-4753-BAE0-D292624C0660

Парафія на честь святителя Михаїла Київського відзначила престольне свято

13 жовтня 2019 року, у день пам`яті святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі при Олександрівській лікарні.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму і благочинний Першого лікарняного благочиння протоієрей Роман Барановський, клірики та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами.

За богослужінням були піднесені сугубі прохання за мир в Україні та єдність Святого Православ`я.

Наприкінці богослужіння відбулась хресна хода навколо храму з читанням Євангелія та окропленням святою водою, після чого єпископ Сильвестр поздоровив настоятеля та громаду з престольним святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.