Парафія на честь святителя Феодосія Чернігівського відзначила престольне свято

18 лютого 2020 р., парафія на честь святителя Феодосія Чернігівського Святошинського благочиння столиці відзначила престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Печерського благочииння протоієрей Володимир Косточка, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, настоятель храму — протоієрей Олександр Білокур, клірики та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії преосвященний владика Миколай та духовенство звершили хресну ходу навколо храму, після чого вознесли молитву до святителя Феодосія.

Владика Миколай тепло привітав присутніх і передав благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Також, від імені та з благословення Блажннішого Владики єпископ Миколай нагородив настоятеля парафії протоієрея Олександра Білокура орденом УПЦ преподобного Іова Почаївського III ступеня з нагоди його 60-річчя.